Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica prestari servicii de mentenanta sisteme video si de alarmare cu interv NOV 2022

Număr anunț
DA31796291
Autoritate contractantă
CRESA PENTRU EDUCATIE TIMPURIE TARGOVISTE (CUI 44991550)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.881.365 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.881.365 RON