Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga BIB- Depozit Fructe Sarca- Ref.1804 +Ref.1804

Număr anunț
DA31769306
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE- DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI (CUI 3423277)
Cod CPV
18938000-3 · Pungi cu dublura de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.778.279 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.778.279 RON