Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,9% sub estimat
Servicii de curățenie pentru sediul Curții de Conturi – Autoritatea de Audit, situat în str. Ernest Broșteanu nr. 20
- Număr anunț
- SCN1002213
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- CIP AVANTAJ SRL (CUI 18605579)
- Cod CPV
- 90911200-8 · Servicii de curatare a constructiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.500 RON
- Valoare atribuită
- 55.573,68 RON 51,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2018 17:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1000602
- Termen limită
- 04.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002318
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini AA 3 - 2018-semnat.doc.p7s
- Contract curatenie AA 2018 - 3-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1002318.pdf
- Formulare servicii curatenie AA - 2018 - 3-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TERRA CLEAN SERVICE SRL CUI 24385672
Valoare atribuită
55.573,68 RON
din 115.500 RON estimat
51,9%
Adjudecat la 48,1% din estimat · economie 59.926,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.