Atribuită Cumpărare directă

PACHET INSTALATII SANITARE - Ateneu

Număr anunț
DA35692061
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
228,14 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,14 RON