Atribuită Cumpărare directă

NAWA solution, Solutie fara alcool pentru curatarea, decontaminarea, si vindecarea ranilor acute

Număr anunț
DA35698020
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
EMOS CARE INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 17055990)
Cod CPV
18929000-7 · Truse de toaleta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON