Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA AUTO IARNA DUSTER

Număr anunț
DA31796252
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare atribuită
13.216.112 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.216.112 RON

din 98 RON estimat