Ofertă acceptată Cumpărare directă

cus cus, fasole,mazare,spinari,pulpe,telemea,burduf,oua,taietei,unt,spaghete,lapte,smanatana,ficat,i

Număr anunț
DA31796063
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Cod CPV
15610000-7 · Produse de morarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.562.497 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.562.497 RON