Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Cartuș 9x19 mm cu glonț obișnuit
- Număr anunț
- CN1001096
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL (CUI 15148839)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.335.119,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.669.922,68 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 23:26
- Anunț de atribuire
- CAN1015599
- Termen limită
- 31.07.2018 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 111-253927
- Documentație de atribuire
- DF1009853
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15148839
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO32036274
Valoare atribuită
3.669.922,68 RON
din 4.335.119,88 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 665.197,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.