Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,1% sub estimat
PACHET FLACOANE HEMOCULTURA
- Număr anunț
- CN1001099
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209.760 RON
- Valoare atribuită
- 113.000 RON 46,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2018 08:43
- Anunț de atribuire
- CAN1003216
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009202
Documente
Documentația de atribuire
- AN. CAIET DE SARCINI PACHET FLACOANE HEMOCULTURA .doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE 48LUNI.doc.p7s
- FisaDate_DF1009202.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
113.000 RON
din 209.760 RON estimat
46,1%
Adjudecat la 53,9% din estimat · economie 96.760 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.