Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare/curatare cos de fum,la CT pe combustibil gazos

Număr anunț
DA31805754
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.257.635 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
05.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.257.635 RON