Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOC. TEHN. ptr. obținere avize ptr Restaurare și consolid biserica Sf. Nicolae din satul Moldoveni

Număr anunț
DA31799566
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.135.280 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.135.280 RON