Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deszapezire comuna Dumbraveni perioada 15. noiembrie 2022 - 15 martie 2023

Număr anunț
DA31780033
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.470.986 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.470.986 RON