Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set tonere Brother TN243 TN-243 B+C+M+Y TN-243CMYK ptr. HL-L3210CW, HL-L3270CDW, DCP-L3510CDW, DCP-L

Număr anunț
DA31803789
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON