Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare agregate: piatra concasata, nisip, sort si refuz de ciur

Număr anunț
DA31793686
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.195.106 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.195.106 RON