Ofertă acceptată Cumpărare directă

Freon R507a / Refrigerant

Număr anunț
DA31792952
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
24321300-3 · Alti derivati halogenati ai hidrocarburilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.389.522 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.389.522 RON