Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de sunet Edifier, Black+Soundbar PC Creative Stage Air 20W, Bluetooth, acumulator integrat, Ne

Număr anunț
DA31805950
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Cod CPV
30237136-1 · Placi de sunet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.873.346 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.873.346 RON