Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale nec mont, instal, lămpilor pt iluminatul de secu în sediul admi al prim Slobozia

Număr anunț
DA31796346
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.596.543 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.596.543 RON