Atribuită
Cumpărare directă
Toc de pistol pentru picior ADV1424382 din 07.05.2024
- Număr anunț
- DA35699957
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.336 RON
- Data publicării
- 14.05.2024 13:50
- Data finalizării
- 14.05.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.