Ofertă acceptată Cumpărare directă

Software

Număr anunț
DA31798084
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.643.460 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
07.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.643.460 RON