Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit financiar

Număr anunț
DA35697478
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Furnizor / câștigător
ŞTIRBEŢIU E. CĂLIN-EUGEN - BIROU EXPERT CONTABIL si AUDITOR (CUI 23080408)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON