Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 97,0% sub estimat
ECHIPAMENTE IT
- Număr anunț
- CN1001257
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.075 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON 97,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 17:02
- Anunț de atribuire
- CAN1002950
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010645
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT DE FURNIZARE.pdf.p7s
- FDA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010645.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- NOTA aprobare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 116.075 RON Adjudecat: 3.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere de birou, computere portabile | 80.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Computere portabile | 6.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Program AUTOCAD 2018 | 3.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Computer de birou | 3.500 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 3.500 RON |
| 5 | Multifuncţional laser color si consumabile | 2.575 RON | Anulat | — |
| 6 | Computere portabile/Laptopuri | 21.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
3.500 RON
din 116.075 RON estimat
97,0%
Adjudecat la 3,0% din estimat · economie 112.575 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.