Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat
Servicii de asigurare
- Număr anunț
- SCN1002273
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 278.214 RON 20,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1000567
- Termen limită
- 05.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006141
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe CS asigurari 2018.pdf.p7s
- Caiet de sarcini asigurari aprilie 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006141.pdf
- Formulare asigurari.docx.p7s
- Model contract asigurari aprilie 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
278.214 RON
din 350.000 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 71.786 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.