Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie stud topo, geo, exp tehn, audit en, DALI, Sinteza DALI, PT, Bloc 28 CFR Scara C, Adjud, VN

Număr anunț
DA31807548
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.315.067 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.315.067 RON