Ofertă acceptată Cumpărare directă

Igienizare si curatire spatii subsol

Număr anunț
DA31798918
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.136.788 RON
Data publicării
04.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.136.788 RON