Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile

Număr anunț
DA31818927
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.697.077 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.697.077 RON