Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
Furnizarea de 1 buc Spectrofotometru absorbtie moleculara UV VIS
- Număr anunț
- SCN1002301
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.504 RON
- Valoare atribuită
- 48.708 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 13:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1003195
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004296
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini spectrofotometru.pdf.p7s
- Contract spectrofotometru.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004296.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Agilrom Scientific S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Terți susținători 1
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
48.708 RON
din 60.504 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 11.796 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.