Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii spalatorie auto cf contract 192047/ 17.05.2022 , luna OCTOMBRIE 2022

Număr anunț
DA31821375
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.837.485 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.837.485 RON