Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Contract furnizare hard disk-uri interne și externe - D.S. Hunedoara 2018
- Număr anunț
- CN1001022
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.724 RON
- Valoare atribuită
- 5.702,50 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2018 23:35
- Anunț de atribuire
- CAN1003535
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 107-243435
- Documentație de atribuire
- DF1009018
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1009018.pdf
- Sectiunea a II a Caiet de sarcini HARD DISK-URI DS HD 2018 .pdf.p7s
- Sectiunea a III a FORMULARE HARD DISK-URI DS HD 20178.doc.p7s
- Sectiunea a IV a model contract furnizare hard disk-uri DS HD.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTERLINE SRL CUI RO 17994710
Valoare atribuită
5.702,50 RON
din 5.724 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 21,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.