Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF EXTINDERE REȚEA DE APĂ POTABILĂ ȘI APĂ UZATĂ ÎN SAT BRANIȘTEA, COMUNA BRANIȘTEA, JUD DÂMBOVIȚA

Număr anunț
DA31819242
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.727.876 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.727.876 RON