Ofertă acceptată Cumpărare directă

64672 500W, 240V, soclu Gy 9,5 - OSRAM;93728 575W 240V 2Pin HPL 575,;118 Light Blue - 7,62m x 1,22m

Număr anunț
DA31816470
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.157.511 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.157.511 RON