Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,3% sub estimat
Contract de achizitie produse alimentare
- Număr anunț
- CN1001167
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498.562,62 RON
- Valoare atribuită
- 437.444,22 RON 12,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 13:58
- Anunț de atribuire
- CAN1002893
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006406
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini-semnat.pdf
- Draft acord cadru-semnat.docx.p7s
- Draft contract subsecvent semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1006406.pdf
- Formular 1 Oferta si anexa-semnat.docx.p7s
- Formular 2 Declar condi munca-semnat.docx.p7s
- Formular 3 Dec conflict int-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 437.444,22 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | legume si fructe | — | AMARIEI G. PETRU 9 contracte | 400.362,36 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 36336 · 03.09.2018 | 44.919,94 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 30454 · 03.08.2018 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 47115 · 03.12.2018 | 46.754,82 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 49945 · 28.12.2018 | 34.401,58 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 33757 · 03.08.2018 | 91.893,38 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 39400 · 01.10.2018 | 56.381,30 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 5141 · 31.01.2019 | 63.912,24 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 45027 · 12.11.2018 | 31.159,50 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 13274 · 27.03.2019 | 30.939,60 RON | |||
| 2 | apa minerala plata, apa minerala carbogazoasa, sucuri naturale … | — | VICONSIT S.R.L. 9 contracte | 37.081,86 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 45028 · 12.11.2018 | 2.374,12 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 29941 · 30.07.2018 | 9.043,96 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 36338 · 03.09.2018 | 3.824,82 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 39402 · 01.10.2018 | 4.100,08 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 29887 · 30.07.2018 | — | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 47112 · 03.12.2018 | 3.583,74 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 49950 · 28.12.2018 | 3.109,30 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 5140 · 31.01.2019 | 7.504,36 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 13275 · 27.03.2019 | 3.541,48 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PFA AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
437.444,22 RON
din 498.562,62 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 61.118,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.