Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii periodice de calibrare Alcotest 3000, 5XXX, 6XXX, 7X10

Număr anunț
DA31792607
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON