Atribuită Cumpărare directă

Capcana adeziva Flortis set 2 buc, sobolani

Număr anunț
DA35677896
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 370 Ionesti (CUI 26297747)
Furnizor / câștigător
FITOMAG SRL (CUI 30712485)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.193,28 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.193,28 RON