Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționarea serviciilor de consultatnță în vederea realizării statutului Comunei Negrilești

Număr anunț
DA31815179
Autoritate contractantă
Comuna Negrilesti (Consiliul local al comunei Negrilesti) (CUI 15128955)
Cod CPV
79140000-7 · Servicii de consultanta si de informare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
44.126.834 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
08.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.126.834 RON