Atribuită Cumpărare directă

Servicii medicale

Număr anunț
DA35697585
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
ILIAN EUGEN ANTONIU - MEDIC (CUI 36936147)
Cod CPV
85120000-6 · Servicii de practica medicala si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON