Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IAURT , SANA , FAGARAS, CAS, BRANZA DE VACI, BRANZA TOPITA
- Număr anunț
- DA31818542
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI 23962411)
- Cod CPV
- 15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.291 RON
- Valoare atribuită
- 1.291 RON
- Data publicării
- 07.11.2022 16:00
- Data finalizării
- 08.11.2022 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.