Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii electrice si plafoniere pentru CSS Alexandra Onesti

Număr anunț
DA31832001
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
31524000-5 · Plafoniere sau aplice de perete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON