Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceas programator digital iluminat public; LAMPA LED 30W STRADALA COMPLETA

Număr anunț
DA31816250
Autoritate contractantă
COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.724.310 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.724.310 RON