Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy A33, Dual SIM, 6GB RAM, 128GB, 5G, Awesome Blue

Număr anunț
DA31830136
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON