Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta sociala Centrul de zi de consiliere și informare pers aflate în dificultatea

Număr anunț
DA31822725
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Cod CPV
85310000-5 · Servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.941.706 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.941.706 RON