Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISA INDIVIDUALA PSI (instr. in situatii de urgenta), A5,10 file, FISA INDIVIDUALA SSM, A5, 10 file

Număr anunț
DA31831064
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR2 (CUI 29128130)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.560.868 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.560.868 RON