Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE PAVARE SI BORDURARE LA OBIECTIVUL CAMIN CULTURAL SITUAT IN COMUNA ZORLENTU MARE

Număr anunț
DA31825969
Autoritate contractantă
Comuna Zorlentu Mare (CUI 3227343)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.671.249 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.671.249 RON