Ofertă acceptată Cumpărare directă

IGIENIZARE SUBSOL

Număr anunț
DA31828598
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
Cod CPV
90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.741.454 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.741.454 RON