Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie conuri Evolis

Număr anunț
DA31832197
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.818.271 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.818.271 RON