Atribuită Cumpărare directă

servicii de urmarirea comportaarii in timp a constructiilor din cadrul UT 135

Număr anunț
DA35698704
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 135 (CUI 26292278)
Furnizor / câștigător
DASPRO CONSULTING SRL (CUI 18917333)
Cod CPV
71631300-3 · Servicii de inspectie tehnica a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.500 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.500 RON