Atribuită
Anunț de participare
Achizitie MEDICAMENTE 1 – Substante de contrast folosite in radiologie si Metronidazolum 250mg
- Număr anunț
- CN1001411
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.335.210 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1007076
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 118-267623
- Documentație de atribuire
- DF1011237
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini SUBST DE CONTRAST 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011237.pdf
- model acord cadru si contract subsecvent 2018.pdf.p7s
- modele de formulare 2018.doc.p7s
DUAE
Loturi (12)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IOPROMIDUM 623,40MG/ML - 100ML | — | — | |
| 2 | IOPROMIDUM 768,86MG/ML - 100ML | — | — | |
| 3 | IOPROMIDUM 768,86MG/ML - 50ML | — | — | |
| 4 | IOPROMIDUM 768,86MG/ML - 200ML | — | Romastru Trading | — |
| 5 | IOVERSOLUM 636 MG/ML - 50 ML | — | Anulat | — |
| 6 | IOVERSOLUM 636 MG/ML - 100 ML | — | FIDELIO FARM S.R.L. | — |
| 7 | IODIXANOLUM 320MG/ML-50ML | — | MEDIPLUS EXIM | — |
| 8 | IOHEXOLUM 350MG/ML -50ML | — | Anulat | — |
| 9 | IOHEXOLUM 350MG/ML -100ML | — | — | |
| 10 | IOMEPROLUM 714.4MG/ML -100ML | — | — | |
| 11 | IOMEPROLUM 714.4MG/ML -50ML | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. | — |
| 12 | METRONIDAZOLUM 250MG | — | Pharma | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
FIDELIO FARM SRL CUI RO 15399342
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.