Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB SI CONSUMABILE PENTRU MOTOFERASTRAU

Număr anunț
DA31832154
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VADU IZEI (CUI 29185330)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.004.927 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
09.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.004.927 RON