Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSCRIPTIONARE TRICOU FATA 10 CM IAR SPATE 20 CM CU NR DE JOC

Număr anunț
DA31842784
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.772.984 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.772.984 RON