Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Servicii de proiectare faza PT, DE, DAAA si asistenta tehnica din partea proiectantului la obiectivul: “MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AGRICOLE IN COMUNA MĂRIȘELU, JUDETUL BISTRITA-NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1002210
- Autoritate contractantă
- Comuna Mariselu (CUI 4426948)
- Furnizor / câștigător
- DP PROIECT SRL (CUI 18925360)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.968,92 RON
- Valoare atribuită
- 114.900 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 17:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1005356
- Termen limită
- 12.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002412
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET_DE_SARCINI ok-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002412.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- MODEL_CONTRACT PT-semnat.doc.p7s
- SF 4.3-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DP PROIECT SRL CUI RO 18925360
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Asociați 1
PHOENIX COM SRL CUI RO 15721757
Valoare atribuită
114.900 RON
din 124.968,92 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 10.068,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.