Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa uv bactericida NBVE 60 W,fixa,prindere in perete,cu flux(functionare in prezenta personalului)

Număr anunț
DA31841361
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON